Alicja Łyszczarz

Częstochowa, Śląsk, Zagłębie Dąbrowskie, Jura Krakowsko-Częstochowska, Podhale i Tatry

cała Polska, Czechy, Słowacja

Turystyka od zawsze towarzyszyła mojemu życiu i niezwykłą przyjemność sprawia mi zarażanie innych swoją pasją.  Z wykształcenia jestem pedagogiem społecznym i terapeutą pedagogicznym. Doświadczenie pedagogiczne często wykorzystuję w mojej obecnej profesji. Oprócz tego, że jestem pilotem i przewodnikiem od lat zajmuję się organizacją i realizacją rajdów pieszych, wycieczek autokarowych, zimowisk, kolonii i obozów w różnych miejscach Polski. Jestem również instruktorem Międzynarodowego Miasteczka Edukacji Ekologicznej w Olsztynie i Podlesicach.

 

 

Zapewniam profesjonalną obsługę dla grup zorganizowanych (dorosłych, dziecięcych i młodzieżowych), imprez firmowych, wyjazdów rodzinnych oraz turystów indywidualnych w ramach:
- wędrówek pieszych,
- wycieczek rowerowych,
- wycieczek autokarowych,
- pielgrzymek,
- wyjazdów narciarskich,
- tematycznych zajęć terenowych z zakresu przyrody, ekologii itp.
Służę pomocą w opracowaniu programu imprezy turystycznej, jak również w zakresie jej organizacji z indywidualnym uwzględnieniem Państwa potrzeb.

Zapraszam do współpracy biura podróży, instytucje oświatowe, instytucje samorządowe, grupy przyjaciół i pasjonatów turystyki oraz wszystkich, którzy chcieliby wspólnie ze mną poznać różne regiony naszego kraju.

 Uprawnienia

- Przewodnik Śląski
- Pilot Wycieczek
- Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym

- Kierownik wycieczek
- Wychowawca wypoczynku dzici i młodzieży
- Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży

Kontakt:

T: +48 695 080 704
E: ala-lyszczarz@o2.pl