Świętokrzyski Nauko Raj - wycieczka 2-dniowa

 

 

Wycieczka edukacyjno-integracyjna


2-dniowa
Cena od 240 zł/os

+ bilety wstępu
kalkulacja dla grupy 45 osób + 3 opiekunów

Świętokrzyski Nauko Raj - Nauka przez zabawę i warsztaty.

 - poznasz tajemnice naszego ciała;
 - przebędziesz podróż do świata energii;
 - poznaj świat przed miliona lat czyli o dawnym życiu na Ziemi;

PRZYKŁADOWY RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

W programie:

  • Wystawa interaktywna Człowiek - trybik w machinie przyrody + warsztaty ekologiczno-przyrodnicze.
    Tu dowiesz się więcej o ochronie atmosfery, zasobów wodnych, różnorodności biologicznej i o prawidłowym funkcjonowaniu ekosystemu - ekologia, biologia oraz przyroda.
  • "Poznaj świat przed miliona lat czyli o dawnym życiu na Ziemi" - warsztaty dla dzieci i młodzieży, podczas których stawia się na interaktywność i nowoczesne techniki poznawania świata przy wykorzystywaniu innowacyjnych narzędzi edukacyjnych. Przez zainteresowanie przyrodą i geologią zaszczepimy w uczestnikach "pasję" kształtującą postawy pozytywnego stosunku do nauki i świadomości ekologicznej - nauka o dziejach Ziemi (geologia)
  • Jaskinia Raj – jedna z piękniejszych polskich jaskiń słynąca z przebogatej szaty naciekowej (wcześniejsza rezerwacja) - nauka procesów krasowych.
  • Wystawa interaktywna podróż do świata energii + Laboratorium "Generator Mocy" +  kino + energetyczny ogród doświadczeń na świeżym powietrzu.
    W tym miejscu możesz dotknąć prądu, poznać zasady rządzące energetyką, zobaczyć z bliska wyładowani atmosferyczne, samodzielnie wytwarzać prąd, zatankować malucha, zbudować tamę czy poczuć się jak prawdziwy naukowiec i założyć fartuch, rękawice, okulary ochronne i badać, testować, sprawdzać szukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. W kinie zobaczysz jak powstaje energia jaka obiega w przyrodzie i jak jest wykorzystywana. W ogrodzie doświadczeń sam możesz eksperymentować w plenerze - fizyka, geografia oraz technika.
  • Integracja grupy - park linowy z ciągłą asekuracją, symulatory wirtualnej rzeczywistości na bazie gogli Oculus VR

 


Ważne!!!

Cena zawiera: transport, ubezpieczenie NNW na życzenie klienta dodatkowo płatne, opłaty parkingowe, opiekę pilota i usługę przewodnicką.
Ostateczna cena zależy od ilości uczestników.

Cena nie zawiera: biletów wstępów.


"Turistweb"  organizator turystyki, wpis do rejestru 1395, organ dokonujący wpisu do rejestru - Marszałek Województwa Śląskiego.