Świętokrzyski Edu Raj - wycieczka 3-dniowa

 

 

Wycieczka edukacyjno-naukowa


3-dniowa
Cena od 330 zł/os

+ bilety wstępu
kalkulacja dla grupy 45 osób + 3 opiekunów

 

Świętokrzyski Edu Raj - Nauka przez zabawę.

- poznasz tajemnice naszego ciała;
- przebędziesz podróż do świata energii;
- poznaj świat przed miliona lat czyli o dawnym życiu na Ziemi;
- zwiedź i poznaj historię i geologię najstarszych gór w Polsce.

PRZYKŁADOWY RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

W programie:

 • Wystawa interaktywna podróż do świata energii + Laboratorium "Generator Mocy" + kino + energetyczny ogród doświadczeń na świeżym powietrzu.
  W tym miejscu możesz dotknąć prądu, poznać zasady rządzące energetyką, zobaczyć z bliska wyładowani atmosferyczne, samodzielnie wytwarzać prąd, zatankować malucha, zbudować tamę czy poczuć się jak prawdziwy naukowiec i założyć fartuch, rękawice, okulary ochronne i badać, testować, sprawdzać szukać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. W kinie zobaczysz jak powstaje energia jaka obiega w przyrodzie i jak jest wykorzystywana. W ogrodzie doświadczeń sam możesz eksperymentować w plenerze.
 • Wystawa interaktywna Człowiek - trybik w machinie przyrody + warsztaty ekologiczno-przyrodnicze.
  Tu dowiesz się więcej o ochronie atmosfery, zasobów wodnych, różnorodności biologicznej i o prawidłowym funkcjonowaniu ekosystemu.
 • "Poznaj świat przed miliona lat czyli o dawnym życiu na Ziemi" - warsztaty dla dzieci i młodzieży, podczas których stawia się na interaktywność i nowoczesne techniki poznawania świata przy wykorzystywaniu innowacyjnych narzędzi edukacyjnych. Przez zainteresowanie przyrodą i geologią zaszczepimy w uczestnikach "pasję" kształtującą postawy pozytywnego stosunku do nauki i świadomości ekologicznej.
 • Jaskinia Raj – jedna z piękniejszych polskich jaskiń słynąca z przebogatej szaty naciekowej (wcześniejsza rezerwacja).
 • Zamek w Chęcinach.
 • Święty Krzyż - najstarsze polskie sanktuarium, Świętokrzyski Park Narodowy - platforma widokowa na gołoborze.
 • Święta Katarzyna - źródełko Św. Franciszka, Muzeum Minerałów i Skamieniałości z pokazem szlifowania kamieni szlachetnych i ozdobnych.

Dodatkowo możemy zaproponować park linowy z ciągłą asekuracją, symulatory wirtualnej rzeczywistości na bazie gogli Oculus VR, Laser Game, rejs statkiem wycieczkowym po jeziorze itp.


Ważne!!!

Cena zawiera: Nocleg, transport, ubezpieczenie NNW na życzenie klienta dodatkowo płatne, opłaty parkingowe, opiekę pilota i usługę przewodnicką.
Ostateczna cena zależy od ilości uczestników.

Cena nie zawiera: biletów wstępów."Turistweb"  organizator turystyki, wpis do rejestru 1395, organ dokonujący wpisu do rejestru - Marszałek Województwa Śląskiego.