Wycieczki

Wakacyjna Przygoda w Łebie

Dodaj do ulubionych
Cena: 1490.00 PLN Cena do negocjacji
Kontakt Biuro Podróży Alabama Tour
Pilot/przewodnik
Andrzej Surma
tel. 602362133
dzeju@go2.pl
http://przewodnicy-habitantus.pl/przewodnicy-piloci/andrzej-surma.html
Dodane 2014-08-04 19:13:27

Opis

Kolonie dla Dzieci dla dzieci POLSKA - Łeba Ośrodek Kolonijno – Wczasowy „ANIA”*** Mamy przyjemność przedstawić Państwu Ośrodek Wczasowo-Kolonijny "ANIA" położony w malowniczej miejscowości nadmorskiej Łebie. Ośrodek usytuowany jest przy wjeździe do Łeby, w odległości około 1500m od morza i 1000m od jeziora Sarbsko.

W najbliższej okolicy atrakcje stanowią stadniny koni, ciekawy ogród ornitologiczny i mini-zoo. W okolicach Łeby warto zwiedzić Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, latarnie morskie w Stilo i Czołpinie, Skansen Słowińców w Klukach, Muzeum Wyrzutni Rakiet w Rąbce i wiele innych. Istnieje możliwość rejsów wycieczkowych po jeziorze Łebsko i Bałtyku.

Służymy pomocą przy opracowaniu programu i jego realizacji. Pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z wyposażeniem standardowo-kolonijnym, w pokojach z łazienki (WC, natrysk, umywalka).

Ośrodek posiada:

• plac zabaw
• parking dozorowany
• miejsce na ognisko
• wiatę grillową
• boiska: siatkówka, koszykówka, piłka nożna
• hala sportowa
• sprzęt sportowy i rekreacyjny
• stół do tenisa stołowego
• świetlicę ze sprzętem dyskotekowym
• rowery rehabilitacyjne
• kiosk spożywczo-pamiątkarski
• stołówkę
• gry zręcznościowe i świetlicowe
• budkę telefoniczną
• 3,5 ha ogrodzonego, zielonego terenu.

Proponowany program:

Dzień I Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00,

przejazd przez Polskę, postoje co około 2,5 godziny, przyjazd do Łeby do Ośrodka Kolonijnego – Wczasowego ANIA, zakwaterowanie, kolacja, spotkanie organizacyjna (regulaminy, przepisy bhp, rozkład dnie następnego itp.), nocleg.

Dzień II śniadanie, plażowanie, gry i zabawy na plaży, powrót do ośrodka na obiad, gry i zabawy ruchowe, podwieczorek, organizacja turnieju piłki nożnej, kolacja. Po kolacji: zajęcia sportowo-ruchowe i dyskoteka „Na dobre poznanie, nocleg.

Dzień III Plażowanie z nauką pływania, warsztaty rekreacyjne: plażowa piłka siatkowa, konkurs rzeźby z piasku, po południu: „Słoneczne Wybrzeże”. Wycieczka do Łeba Park – proponowana animacja „Na Dzikim Zachodzie-Gorączka złota”, powrót do Ośrodka . Po podwieczorku chrzest kolonijny ;-) Po kolacji wieczór filmowca (prezentacja multimedialna bajek, filmów), nocleg.

Dzień IV śniadanie, plażowanie, przejazd do Łeby do Labiryntu 3D - największego labiryntu naturalnego w Polsce, gdzie czekana każdego świetna zabawa oraz rozrywka, a także nauka orientacji w terenie, radzenia sobie w nowych warunkach, obiad, podwieczorek, spotkanie ze Strażą Graniczną, pokaz tresury psa, krótka dydaktyka na temat zachowania w niebezpieczeństwie lub gry sportowo-ruchowe. Kolacja, nocleg.

Dzień V śniadanie, plażowanie, obiad, następnie wycieczka kolejką do ruchomych wydm Słowiańskiego Parku Narodowego, podziwiamy panoramy widokowej ze szczytu Góry Łąckiej, przejście na plażę przez pole wydmowe, powrót do Łeby, przejazd do ośrodka, warsztaty rekreacyjne: warsztaty ruchowe, malarskie oraz językowe. Po kolacji: półmetek kolonii - „Bal Kolonijny” konkurs na „Szokującą fryzurę”, nocleg.

Dzień VI śniadanie, plażowanie, plener fotograficzny, obiad, podwieczorek, turniej plażowej piłki nożnej, kolacja, Wieczorem: turniej gier planszowych, warsztaty taneczno-ruchowe oraz językowe, nocleg. Propozycja wyjazdu na całodniową wycieczkę fakultatywną (dodatkowo płatną) do Szymbarku lub pierwszego skansenu w Polsce – Wdzydze Kiszewskie Dzień VII Śniadanie, przejazd do Łeby, rejs statkiem pirackim po morzu, powrót na obiad, podwieczorek, gry i zabawy na terenie ośrodka, turniej Mistrza Kolonii w piłce siatkowej, kolacja, późne grillowanie, dyskoteka, nocleg.

Dzień VIII Śniadanie, wycieczka do stadni koni. Powrót na obiad, podwieczorek, gry i zabawy na terenie ośrodka. Po kolacji prezentacje uzdolnień kolonistów „Wieczór Mam talent”. Propozycja wyjazdu na całodniową wycieczkę fakultatywną (dodatkowo płatną) dla gimnazjum do Gdyni na Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race

Dzień XI śniadanie. Wycieczka autokarowa do Parku Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park w Sarbsku oddalonego od Łeby o 8 km. To pierwszy park w Polsce gdzie znajdują się baseny z Fokami Szarymi oraz Kotikami Południowoamerykańskimi. Park związany jest tematycznie z fauną i florą mórz i oceanów, a także kulturą i historią regionu Pomorza. Główne atrakcje takie jak: Fokarium, Oceanarium Prehistoryczne 3D, Park Makiet Zwierząt Morskich, Muzeum Marynistyczne, Kino 5D, Park Zręcznościowy Małego Pirata oraz Park Latarni Morskich. Obiadokolacja. Zajęcia w grupach. Ognisko pożegnalne w podsumowaniem wydarzeń kolonijnych.

Dzień XX Śniadanie, uroczyste zakończenie kolonii – apel, rozdanie zdjęć i dyplomów, wpisy kolonistów do kroniki i wyjazd do domu. Dzieci dostają suchy prowiant na drogę. Powrót do miejsca wsiadania w godzinach wieczornych.

Przedstawiony program jest programem ramowym.

Będzie dostosowywany do wieku grupy oraz warunków pogodowych.

Zachęcamy do wykupienia dodatkowych wycieczek fakultatywnych, które pozwolą dzieciom i młodzieży poznanie lepiej rejonu pomorza.

Proponowane płatne wycieczki fakultatywne:

Wycieczka do Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

W kaszubskich lasach, nieopodal szczytu Wieżycy w Szymbarku działa skansen przyciągający rocznie 600 000 osób. Dom do góry nogami, w którym zmysł równowagi płata figle i z trudnością stawia się kolejne kroki, 37-metrowa deska–najdłuższa deska świata ( do 2010roku), wpisana do księgi rekordów Guinnesa, Bunkier Gryfa Pomorskiego, Dom Sybiraka z łagrem, zabytkowe domy Kaszubów z różnych części świata. Muzeum Tabaki i Muzeum Ciesielnictwa – to tylko część atrakcji. Wycieczka do Muzeum Etnograficznego w Wdzydzach Kiszewskich Zwiedzimy najstarsze w Polsce muzeum na wolnym powietrzu. Obejrzymy stare drewniane zagrody, chałupy, wiatraki, kuźnię i szkołę. Pozwolą nam one na chwilę wczuć się w rolę kaszubskich wieśniaków i gospodarzy zwanych "gburami". Istnieje tam możliwość skorzystania z niezwykle pouczających warsztatów (lepienie z gliny, nauka języka kaszubskiego, malowanie na szkle).

Wycieczka do Gdynie Gdynia – najmłodsze miasto wchodzące w skład Trójmiasta, powstałe z małej wioski rybackiej, stąd od początku związane z morzem, czego świadectwem jest m.in. charakterystyczny styl architektury miasta, zwany modernizmem gdyńskim. Atrakcje charakterystyczne dla Gdyni to: Oceanarium i muzea zlokalizowane na statkach - Okręt Wojenny „Błyskawica”, żaglowce „Dar Pomorza” i „Dar Młodzieży”, wszystkie znajdujące się w obrębie Skweru Kościuszki.

Cena obejmuje:

- transport autokarem, klimatyzacja, WC, video

- zakwaterowanie 10 noclegów,

- wyżywienie 4x dziennie (śniadanie w formie bufetu, obiad, podwieczorek, kolacja)

- 5 wycieczek edukacyjnych.

- suchy prowiant na drogę powrotną,

- ubezpieczenie NNW,

- opieka pedagogiczna

- pielęgniarka całodobowo

- opieka ratownika na plaży,

- 5 dowozów na plażę

- realizacja programu,

- bilety wstępu.

Informacje dodatkowe

Potrzebna faktura? ---

Lokalizacja

woj. pomorskie, Polska
ul. Kolonijna 4, 84-360 Łeba

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 25
Wyświetlony: 2736
Wygasa: 2018-09-25 23:17:00

Komentarze

Najnowsze propozycje

Niezapomniane widoki na sudeckie szczyty
Niezapomniane wspomnienia z wakacji
Mój Wrocław. Zwiedzanie bez nudy
Kraków inaczej na wesoło, z dreszczykiem
Przeżyj wyjątkowy spacer na wysokości, na której p ...
Miejsce, które bawi i uczy historii...
Nietypowe spotkanie z nauką – wycieczka do Świata ...
Wycieczka edukacyjna gdzie króluje historia oraz f ...
Poznajemy procesy krasowe w jednym z najwspanials ...

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd